Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

nagrody marszałka

Nagrody Marszałka Województwa – 2023

Gala Nagród Marszałka za 2022 rok, fot. Szymon Zdziebło, tarantoga.pl dla UMWKP

W czwartek 15 czerwca w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbyła się uroczysta gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podczas uroczystości prestiżowe wyróżnienia odebrali twórcy i animatorzy najbardziej wartościowych przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej za ubiegły rok. Zdjęcia do pobrania.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka – czekamy na wnioski

Gala Nagród Marszałka za lata 2020 i 2021, fot. Andrzej Goiński dla UMWKP

Autorzy najbardziej wartościowych i wyróżniających się przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej mają szansę na prestiżowe wyróżnienia, jakimi są Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na wnioski czekamy do 7 kwietnia.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka Województwa

Gala Nagród Marszałka za lata 2020 i 2021, fot. Andrzej Goiński/UMWKP

W amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu odbyła się w miniony wtorek (14 czerwca) gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podczas uroczystości prestiżowe wyróżnienia odebrali twórcy i animatorzy najbardziej wartościowych przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej za lata 2020 i 2021. Zdjęcia do pobrania

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka – na wnioski jeszcze dziś

Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

Autorzy najbardziej wartościowych i wyróżniających się przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej po raz dwudziesty pierwszy mają szansę na prestiżowe wyróżnienia, jakimi są Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na wnioski czekamy jeszcze tylko dziś!

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka - wnioski do końca miesiąca

Nagroda Marszałka, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKP

Autorzy najbardziej wartościowych i wyróżniających się przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej po raz dwudziesty pierwszy mają szanse na prestiżowe wyróżnienia jakimi są Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka – trwa nabór wniosków

Nagroda Marszałka, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKP

Autorzy najbardziej wartościowych i wyróżniających się przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej po raz dwudziesty pierwszy mają szanse na prestiżowe wyróżnienia jakimi są Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Czytaj więcej

Gala Nagród Marszałka 2021 (fotoreportaż)

Gala Nagród Marszałka 2021, fot. Andrzej Goiński/UMWKP

W amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu odbyła się 17 czerwca doroczna gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te najbardziej prestiżowe regionalne wyróżnienia przyznano już po raz dwudziesty. Publikujemy listę uhonorowanych. Zdjęcia z uroczystości do pobrania.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka – czekamy na zgłoszenia

Ubiegłoroczni laureaci Nagród Marszałka, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

W trzynastu dziedzinach przyznajemy w tym roku Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, nasze prestiżowe wyróżnienia, będące wyrazem uznania za najbardziej wartościowe dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej w roku 2019. Na wnioski czekamy do 13 lipca.

Czytaj więcej

Gala Nagród Marszałka 2019

Uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, fot. Wojtek Szabelski dla UMWK-P

W niedzielę (16 czerwca) w CKK Jordanki w Toruniu odbyła się gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Edukacja

Jan Myrcha, laureat Nagrody Marszałka w dziedzinie Edukacji, fot. Andrzej Goiński

Jan Myrcha, nauczyciel w Zespole Szkół nr 1 w Toruniu oraz 1. Szczep Harcerski ,,Błękitna jedynka” z Górska w powiecie toruńskim to laureaci tegorocznych Nagród  Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii ,,Edukacja”. W tej kategorii za szczególne osiągniecia w pracy dydaktyczno-wychowawczej wyróżniono również trójkę nauczycieli z regionu: Krystynę Bieniek, Zbigniewa Zygorę i Karinę Caban.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Kultura

Laureaci Nagród Marszałka w kategoriach Kultura, fot. Andrzej Goiński

Ksiądz Adam Ceynowa, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie i Marcin Sauter, reżyser, scenarzysta, operator filmów dokumentalnych, fotografik z Bydgoszczy są tegorocznymi laureatami Nagrody Marszałka w kategorii „Kultura”.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Promocja województwa

Laureaci Nagród Marszałka w kategoriach Sport i Promocja województwa, fot. Andrzej Goiński

Tegoroczną Nagrodę Marszałka w dziedzinie „Promocja województwa” otrzymał Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego  imienia Zygmunta Kwiatkowskiego w Golubiu-Dobrzyniu za organizację imprez kulturalnych i historycznych oraz opiekę nad Zamkiem w Golubiu-Dobrzyniu. W tej kategorii wyróżnienia otrzymali: Stowarzyszenie Rider's Club Inowrocław, Orkiestra Dęta Chełmińskiego Domu Kultury, Polskie Radio Pomorza i Kujaw S.A., Stowarzyszenie „Zielona Lipa” z Lipna, zespół QYAVY i Koło Gospodyń Wiejskich w Chrostkowie (powiat lipnowski).

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Sport

Laureaci Nagród Marszałka 2018 w kategorii: Sport oraz kategorii Promocja Województwa, fot. Andrzej Goiński

Tegoroczne Nagrody Marszałka w kategorii „Sport” przyznano firmie One Sport Sp. Z o.o. z Torunia – za organizację i promocję Mistrzostw Europy na żużlu oraz Idze Baumgart-Witan, lekkoatletce Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz – za sukcesy sportowe w 2017 roku. Wyróżnienia otrzymali natomiast: Jerzy Zieliński, prezes Lipnowskiego Klubu Sportowego „Jastrząb” w Lipnie, Aleksander Opaczewski, selekcjoner reprezentacji Polski kobiet niesłyszących w piłce nożnej i Adam Szulc, asystent trenera tejże reprezentacji oraz Stefan Janeczek, prezes Klubu Wioślarskiego „Gopło” Kruszwica.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Ochrona zdrowia

„Laureaci Nagród Marszałka 2018 w kategorii Ochrona zdrowia, fot. Andrzej Goiński

Dr hab. n. med. Andrzej Igor Prokurat oraz zespół lekarzy i pracowników Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu to laureaci tegorocznych Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii „Ochrona zdrowia”. W tej kategorii wyróżnienie otrzymali także prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski, dr n. med. Maciej Nowacki oraz dr n. med. Anna Wojtaszek.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka: ochrona środowiska

Uroczystość wręczenia Nagród Marszałka 2018 – laureaci i wyróżnieni w kategoriach ochrona środowiska naturalnego oraz edukacja, fot. Andrzej Goiński

Dr Lucjan Rutkowski, botanik zasłużony w dziedzinie dokumentowania oraz popularyzacji walorów przyrodniczych regionu jest tegorocznym laureatem Nagrody Marszałka w kategorii „Ochrona środowiska naturalnego”. Wśród wyróżnionych za aktywność w tej dziedzinie znaleźli się Ewa Turska z Bydgoszczy, Józef Drzazgowski z Jezior Wielkich oraz Gmina Grudziądz.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Badania naukowe i postęp techniczny

Laureaci Nagród Marszałka 2018 w kategorii Badania naukowe i postęp techniczny, fot. Andrzej Goińśki

Dr hab. Ireneusz Grulkowski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i zespół pracowników naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Collegium Medicum w Bydgoszczyto laureaci tegorocznych Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii ,,Badania naukowe i postęp techniczny”. W tej kategorii wyróżniono również młodego wynalazcę Marka Rauchfleisza z Torunia i Polskie Towarzystwo Balneologii i Medycyny Fizykalnej z Ciechocinka.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka: rozwój i promocja miast i wsi

Laureaci Nagród Marszałka 2018 w kategoriach: Gospodarka, Fundusze unijne, rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich, innowacyjne metody stosowane w zakresie rozwoju i promocji miast i obszarów wiejskich, fot. Andrzej Goiński

Gmina Brześć Kujawski w powiecie włocławskim oraz Gmina Cekcyn w powiecie tucholskim otrzymały w tym roku Nagrody  Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii ,,Innowacyjne metody stosowane w zakresie rozwoju i promocji miast i obszarów wiejskich”.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka: Budowa społeczeństwa obywatelskiego

Radio Gra Toruń obchodzi w 2018 roku jubileusz 25-lecia działalności, fot. Andrzej Goiński

Radio GRA Toruń oraz zespół Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie”, to laureaci tegorocznych Nagród Marszałka w kategorii „Budowa społeczeństwa obywatelskiego”. Wyróżnienie za aktywność w tej dziedzinie otrzymała toruńska Fundacja Archipelag Inicjatyw.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka: Rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich

Laureaci Nagród Marszałka 2018, fot. Andrzej Goiński

Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze Lech Rutkowski w Kałdusie (powiat chełmiński) to laureat tegorocznej Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii „Rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich”. W tej dziedzinie wyróżniliśmy także spółki Żywność Ekologiczna BIO FOOD z Ciechocina w powiecie golubsko-dobrzyńskim i Ampol – Merol z Wąbrzeźna.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka: Działalność społeczna

Nagrodę Marszałka Województwa dla Koła Grudziądzkiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta odebrali prezes Zdzisław Paczkowski oraz wiceprezes Hanna Szymańska, fot. Andrzej Goiński

Od lat niesie pomoc bezdomnym i potrzebującym. Koło Grudziądzkie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta jest tegorocznym laureatem Nagrody Marszałka w kategorii „Działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka”. Wśród wyróżnionych za aktywność w tej dziedzinie jest siedem osób i organizacji z regionu.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Fundusze unijne

Laureaci Nagród Marszałka, fot. Andrzej Goiński

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Grudziądzu to laureaci tegorocznych Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii „Fundusze Unijne”.

Czytaj więcej

Laureaci Nagród Marszałka 2018: Gospodarka

Jedną z nagród w kategorii „Gospodarka” odebrał Predrag Topić, właściciel firmy Renex, fot. Andrzej Goiński

Predrag Topić, właściciel firmy Renex z Włocławka, działającej w branży elektronicznej oraz spółka BIN, produkująca urządzenia do przechowywania ziarna i przygotowania pasz to laureaci tegorocznych Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii „Gospodarka”. W tej dziedzinie wyróżnienia otrzymały Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny i Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Łuczniczka” z Tucholi.

Czytaj więcej

Gala Nagród Marszałka 2018 (dużo zdjęć)

Uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, fot. Andrzej Goiński

Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się we wtorek (19 czerwca) na scenie letniej przy CKK Jordanki w Toruniu. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Czytaj więcej

Gala Nagród Marszałka i koncert Leszka Możdżera

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczystość wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która odbędzie się we wtorek (19 czerwca) na scenie letniej przy CKK Jordanki w Toruniu. Wydarzenie uświetni koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z udziałem Leszka Możdżera.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka 2018

Ubiegłoroczna edycja Nagród Marszałka, fot. Andrzej Goiński/UMWKP

W tym roku po raz kolejny nadamy Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej. Gala 19 czerwca w Toruniu

Czytaj więcej

  • 1
  • 2

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.