Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

  • Start
  • Samorząd
  • Zarząd
  • Medale Marszałka
  • Lista osób odznaczonych Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis” w 2019 r.

Lista osób odznaczonych Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis” w 2019 r.

 

  1. Bogowicz Artur płk
  2. Bubacz Zofia
  3. Byczkowski Wiktor
  4. Chojnowska Gertruda
  5. Czyżewicz Jan płk
  6. Dąbrowska Stefania
  7. Depczyński Rajmund
  8. Donat Andrzej
  9. Donat Małgorzata
  10. Drewnowska Władysława
  11. Drobnicka Eugenia
  12. Dulk Waldemar
  13. Dybowska-Moroz Zofia
  14. Dzieduszycki Wojciech prof.
  15. Gaca Stanisław
  16. Gajewski Henryk
  17. Gawrych Anna Krystyna
  18. Glac Stanisława
  19. Gorzycki Krzysztof
  20. Górecka Marianna
  21. Górna Jadwiga
  22. Górska Janina
  23. Gręźlikowski Andrzej
  24. Gulczyński Jan
  25. Gutowski Andrzej
  26. Jaranowski Jerzy
  27. Jelita Rydel Lucjan
  28. Jutrowski Grzegorz
  29. Kalf Ireneusz ks. kan.
  30. Kapelański Wojciech prof. dr hab. inż.
  31. Kaszyński Stanisław
  32. Kazimierski Zbigniew Zdzisław
  33. Kirstein Andrzej Paweł
  34. Klim Romuald
  35. Klimczak Feliks
  36. Kołodziej Teresa
  37. Kopaczewski Jerzy Franciszek
  38. Kręcicka Bronisława
  39. Kukliński Mariusz
  40. Kwiatkowski Marek
  41. Lewandowski Roman
  42. Łuczak Stefania
  43. Łukasiewicz Wanda
  44. Łuszczek Jan
  45. Majcher Feliksa
  46. Majchrzak Zbigniew
  47. Majewski Piotr
  48. Makowska Urszula
  49. Marciniak Hanna
  50. Mroziński Adam dr inż.
  51. Myrta Adam
  52. Olejnik Wiesław
  53. Orlikowska Urszula
  54. Osikowski Mikołaj Ignacy śp. gen. bryg.
  55. Ostrowicki Zbigniew
  56. Ostrowska Barbara
  57. Piechna Artur
  58. Piszczatowska Jolanta
  59. Pniewska Kazimiera
  60. Podkówka Witold prof.
  61. Politowski Ryszard
  62. Potocka Krystyna
  63. Potocki Jan
  64. Radkovic Francisek
  65. Rydel Strzelecka Bożena
  66. Ryznar Irena
  67. Sencow Ołeh
  68. Sieradzki Wiktor
  69. Siostra Bertilla Stark ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety Prowincja Toruńska  
  70. Spalding Helena
  71. Strysik Ludwika
  72. Szreiber Andrzej
  73. Szymborska Helena
  74. Tomporowski Andrzej dr hab. inż.
  75. Wiliński Henryk
  76. Witkowska Leopolda
  77. Zdanowicz Edward

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone