Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Konkurs na relacje gęsinowe - czekamy na zgłoszenia

Jak co roku na uczestników konkursów gęsinowych czekaja atrakcyjne nagrody, w tym rodzinny zestaw rowerów. Fot. Łukasz Piecyk
Jak co roku na uczestników konkursów gęsinowych czekaja atrakcyjne nagrody, w tym rodzinny zestaw rowerów. Fot. Łukasz Piecyk

Rowery dla rodziny są główną nagrodą w naszym konkursie w ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”. Wystarczy przesłać relację ze wspólnego świętowania 11 listopada.

 

Konkurs na gęsinowe relacje jest skierowany do rodzin.. Pokażcie nam, jak wspólnie świętujecie 11 listopada, przyrządzacie smakowite potrawy z gęsiny i zasiadacie do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy rodzinnym zestawem rowerów, sprzętem AGD i książkami o tematyce kulinarnej. Nie zapomnimy również o dzieciach, które zazwyczaj aktywnie uczestniczą w przygotowaniu rodzinnego spotkania z okazji Świata Niepodległości. Dla najmłodszych członków rodziny również przygotowaliśmy atrakcyjne upominki.  

 

Na zgłoszenia czekamy od 12 do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe” lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu. Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu i dołączenie go do pracy - do pobrania stąd.

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na początku grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.


Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 7 listopada 2019 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.