Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Marszałkowski koncert z okazji Dnia Matki (zdjęcia)

Koncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKP
Koncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKP

W środę (26 maja) w Hali Widowiskowej Arena Toruń odbył się koncert telewizyjny "Nie ma jak u mamy..." emitowany na żywo na antenie TVP1 i TVP Polonia. Patronem wydarzenia był marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki.

 

O to, aby tegoroczna, jedenasta już edycja, wydarzenia zapisała się w pamięci telewidzów postarali się na scenie: Igor Herbut, Halina Mlynkova, Ryszard Rynkowski, Anna Dereszowska, Alicja Majewska, Tadeusz Seibert, Tomasz Szczepanik, Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara Egwu-James (zwyciężczyni czwartej edycji programu „The Voice Kids"). Wydarzenie poprowadzili Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska.

 

„Nie ma jak u mamy..." to wydarzenie kulturalne, które od 2010 roku odbywa się na Kujawach i Pomorzu przy wsparciu samorządu województwa. Wyjątkowy koncert, dedykowany wszystkim mamom, od początku emitowany jest w Telewizji Polskiej. Powtórkę koncertu można było zobaczyć na kanale TVP2. Zapis wydarzenia został udostępniony także online na stronie vod.tvp.pl.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

26 maja 2021 r.

Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2021 r.

 

Koncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKPKoncert z okazji Dnia Matki, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKP

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone