Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Mała Akademia Ekologiczna

  • Etykieta: Próba
Baner Mała Akademia Ekologiczna

W sobotę (9 marca) zapraszamy dzieci i ich opiekunów do udziału w zajęciach Małej Akademii Ekologicznej – przedsięwzięcia realizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Tematem prezentacji i warsztatów będą odpady, segregacja śmieci i recykling. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Mała Akademia Ekologiczna to zajęcia kierowane do dzieci w wieku od 7 do 11 lat i ich opiekunów. Podczas spotkania odbędzie się wykład połączony z prezentacją oraz warsztaty, podczas których młodsi uczestnicy rozmawiać będą miedzy innymi o tym, czy warto segregować odpady oraz dowiedzą się, czym jest recykling. W czasie zajęć przewidziano krótką przerwę z poczęstunkiem.

 

Spotkanie odbędzie się 9 marca o godzinie 10. Udział jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa dzieci w zajęciach jest obecność opiekunów. Ze względu na ograniczona ilość miejsc, na zajęcia obowiązują zapisy, które można zgłaszać pod numerem telefonu: 52 585 15 02 (wew. 101) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, będące instytucją kultury, dla której organem prowadzącym jest samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Czytaj także:

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

6 marca 2019 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone