Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna "Razem do trójstyku"

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna "Razem do trójstyku" - plakat

Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza miłośników leśnych wędrówek do udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej "Razem do trójstyku", która odbędzie się w ostatnią sobotę września tj. 24.09.2022 r.

 

Sztafeta organizowana jest na terenie GLPK już po raz siódmy. Zgłoszeni uczestnicy w grupach pieszych (nordic walking), biegowych i rowerowych, wyruszą z Górzna (woj. kujawsko-pomorskie), Lidzbarka (woj. warmińsko-mazurskie) oraz Lubowidza i Żuromina (woj. mazowieckie), aby spotkać się przy symbolicznym głazie na trójstyku - miejscu styku trzech województw. Po wspólnym spotkaniu przy głazie, w pobliskim „Gościńcu Myśliwskim” w Konopatach odbędzie się plenerowy piknik integracyjny z ogniskiem, słodkim poczęstunkiem, muzyką oraz zabawami i konkursami.

 

Sztafeta "Razem do trójstyku" stanowi element realizacji celu - integracji lokalnych środowisk, jaki przyświecał w 2014 r. inicjatywie odsłonięcia symbolicznego głazu przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, w miejscu styku województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

 

Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy

 

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.