Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

V edycja konkursu: „Mój ojciec – dobrze być razem”

Pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w V edycji konkursu na pracę pisemną pn. „Mój ojciec – dobrze być razem”.

 

Konkurs ma na celu m.in. zaprezentowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa i ojca widzianego z perspektywy dziecka, a także promowanie idei wspólnego spędzania czasu i uczestnictwa ojców w życiu dzieci. W konkursie zostanie wyłonionych łącznie 6 laureatów, w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla laureatów, w każdej z kategorii, będą bony upominkowe o wartości: 500,00 zł za I miejsce, 300,00 zł za II miejsce i 200,00 zł za miejsce III. Regulamin konkursu przewiduje również nagrodzenie nauczycieli i pedagogów, którzy zaangażują się w pracę z uczniami przygotowującymi utwory zgłaszane na konkurs.

 

W tegorocznej edycji konkursu prace można składać w terminie do 10 maja 2019 r. przesłając je pocztą na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

Departament Spraw Społecznych

Plac Teatralny 2

87-100 Toruń

lub składając osobiście w Punkcie Informacyjno-Podawczym.

 

 

Za obsługę merytoryczną zadania ze strony Urzędu Marszałkowskiego odpowiedzialny jest pracownik Biura Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy w Departamencie Spraw Społecznych, Pan Arkadiusz Joppek (tel. 56 652 18 15, adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone