Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Koronawirus

  • Start
  • Zdrowie
  • Zaproszenie na superwizję dla pracowników świetlic środowiskowych

Zaproszenie na superwizję dla pracowników świetlic środowiskowych

Fot. Pixabay

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Państwową Agencją Rozwiazywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału w projekcie bezpłatnych superwizji dla pracowników świetlic środowiskowych (opiekuńczo-wychowawczych i socjoterapeutycznych).

 

W ramach projektu przewidzianych jest 7 spotkań superwizyjnych realizowanych w odstępach ok. 1 miesiąca. Spotkania superwizyjne odbędą się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przy Pl. Teatralnym 2 w sali Patio A (parter). Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 maja 2019 r. w godz. 9.00-13.30 (drugie spotkanie – 8 czerwca 2019 r., kolejne - po wakacjach, terminy uzgodnione zostaną podczas zajęć).

 

Superwizje prowadzone będą w grupie 10-15 osób, podczas superwizji będzie istniała możliwość omówienia trudności jakie pojawiają się w pracy wychowawców świetlic środowiskowych, zaplanowania oddziaływań wychowawczych. Wychowawcy będą mogli przyjrzeć się wszystkim obszarom pracy świetlicy: współpracy w zespole, pracy    z grupą dzieci, planowaniu indywidualnych oddziaływań, pracy z własnymi ograniczeniami emocjonalnymi, trudnościami jakie pojawiają się w kontakcie z dziećmi i ich rodzicami.

 

Osoby zainteresowane udziałem w powyższym projekcie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 maja 2019 r.

Karta zgłoszeniowa

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone