Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

  • Start
  • Rolnictwo
  • XIX. edycja ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces

XIX. edycja ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces

Logo SnS

Jeśli prowadzą Państwo małą lub średnią firmę rodzinną, tworząc nowe miejsca pracy na wsi, realizują innowacyjne pomysły sprzyjające podnoszeniu jakości życia na obszarach wiejskich, prowadzą działania na rzecz ograniczania skutków niekorzystnych zmian klimatu lub przyczyniają się do zmniejszenia ubóstwa na obszarach wiejskich, ze szczególnym wsparciem zatrudniania osób z grup defaworyzowanych na rynku pracy, zapraszamy Państwa do udziału w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Do konkursu mogą być zgłaszane przedsięwzięcia realizowane przez osoby fizyczne i prawne, które spełniają wymagania formalno-prawne, konieczne do prowadzenia danego rodzaju działalności, z którą związane jest przedsięwzięcie zgłoszone w konkursie.

 

Konkurs powstał z inicjatywy Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, a jego ideą jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, włączenia społecznego, a także aktywizacji lokalnych społeczności.

 

W XIX edycji konkursu oceniane będą przedsięwzięcia zrealizowane od 1 lipca 2017 roku do 28 lutego 2019 roku na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców.

 

Zgłoszenia z terenu województwa kujawsko-pomorskiego można składać do Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, w terminie do 15 marca 2019 r.

 

Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie,
ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Małgorzata Pucek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 125 62 12

Beata Filipiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 125 62 13

 

Szczegółowe zasady udziału w konkursie ogłoszono na stronie Centrum pod adresem:

www.cdr.gov.pl/upowszechnianie-i-promocja/konkursy/konkurs-sposob-na-sukces

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone