Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Szpital rośnie, zobacz jak wygląda – marszałek zaprasza

Podgląd na budowę z kamery online na budujemyszpital.pl
Podgląd na budowę z kamery online na budujemyszpital.pl

W najbliższą niedzielę (10 września) kolejny dzień otwarty na budowie nowego kompleksu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na toruńskich Bielanach. Prosimy o zabranie solidnych butów i na wszelki wypadek także kurtek deszczowych - zwiedzanie odbędzie się niezależnie od pogody.

 

Zapisy przyjmujemy do piątku (8 września, do godz. 12) pod numerem telefonu 56 652 18 96 i adresem e-mailowym sekretariatu Departamentu Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uczestników poprosimy o podanie imienia,  nazwiska, adresu, adresu e-mailowego, nr telefonu, w przypadku dzieci także wieku (dzieci zapraszamy tylko z opiekunami prawnymi).

 

Plac budowy zwiedzi piętnastoosobowa grupa pod opieką przewodnika, inżyniera z Budimeksu, który jest głównym wykonawcą inwestycji. Grupa wejdzie na teren kompleksu szpitalnego ok. godz. 11.00  Miejscem zbiórki (godz. 10.50) jest parking od ul. Osiedlowej.

 

Kolejny termin zwiedzania za dwa tygodnie (24 września, zapisy od 18 września).

 

Departament Spraw Społecznych,

Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego i Zdrowia

i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

6 września 2017 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone