Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

gęsina 2018

Wręczyliśmy nagrody w gęsinowych konkursach

Główną magrodę-komplet rowerów za relację z rodzinnego obiadu w dniu 11 listopada zdobyła rodzina Sztonyk z Torunia, fot.Łukasz Piecyk

We wtorek (4 grudnia) w Urzędzie Marszałkowskim wręczyliśmy nagrody laureatom tegorocznych konkursów gęsinowych. Najciekawszą relację z rodzinnego świętowania Dnia Niepodległości przy gęsinie nadesłała rodzina Sztonyk z Torunia, którą nagrodziliśmy rowerami dla mamy, taty i córki. Swoje nagrody odebrali tez laureaci konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży ,,Artystyczna gęś w kolorach tęczy”.

Czytaj więcej

Zwycięzcy gęsinowych konkursów

Ubiegłoroczne rozdanie nagród w konkursach gęsinowych, fot. Łukasz Piecyk

Wiemy już, do kogo trafi nagroda za najlepszą relację gęsinową z rodzinnego obiadu – komplet rowerów pojedzie do Państwa Sztonyk z Torunia. W konkursie plastycznym ,,Artystyczna gęś w kolorach tęczy” spośród kilkuset prac wyłoniliśmy laureatów i nagrodzonych w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkich laureatów zapraszamy 4 grudnia do Urzędu Marszałkowskiego na uroczyste wręczenie nagród.

Czytaj więcej

2018 gęsich tuszek do wygrania

fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl

Dla mieszkańców naszego regionu marszałek Piotr Całbecki przeznaczył 2018 świeżych gęsich tuszek, które będą daniem głównym na  świątecznym, rodzinnym obiedzie z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada. Gęś można już wygrywać w konkursach organizowanych przez regionalne i lokalne media w ramach akcji „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina”.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.