Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Zofia Ciarkowska

Zofia Ciarkowska

 Zofia Ciarkowska urodziła się 14 sierpnia 1918 roku w Chalinie w rodzinie wielodzietnej: miała sześć sióstr i czterech braci. 

 

W 1934 roku  wyszła za mąż i urodziła 4 dzieci: 2 córki i 2 synów. W czasie II wojny światowej jej mąż przebywał w niewoli w Niemczech. Pani Zofia wtedy samotnie wychowywała dzieci i zajmowała się niewielkim gospodarstwem rolnym.  Doczekała się piętnaściorga wnuków i czterech prawnuków. Od 1970 roku mieszka w Michałkowie z najmłodszym synem i jego rodziną.

 

Członek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz PiecykCzłonek zarządu Aneta Jędrzejewska z wizytą w domu Zofii Ciarkowskiej fot. Łukasz Piecyk

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone