Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Granty dla gastronomii i klubów fitness na kontach wszystkich beneficjentów

Fot. Filip Kowalkowski dla UMWKP

4 miliony 600 tysięcy złotych łącznie trafiło na konta przedsiębiorców branż gastronomicznej i fitness w ramach marszałkowskich grantów na utrzymanie miejsc pracy. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział, że zarząd województwa rozważa powtórzenie adresowanego do tej grupy przedsiębiorców rozwiązania interwencyjnego.

Czytaj więcej

Granty dla gastronomii i klubów fitness już na kontach beneficjentów

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Ponad 2 miliony złotych trafiło już na konta przedsiębiorców branż gastronomicznej i fitness w ramach marszałkowskich grantów na utrzymanie miejsc pracy. Pozostałe firmy otrzymają przelewy w tym tygodniu.

Czytaj więcej

Pierwsze umowy o wsparcie dla gastro i fit podpisane

Podpisanie umów o wsparcie dla strefy gastro, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

21 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim podpisane zostały pierwsze umowy grantowe z przedsiębiorcami z branży gastronomicznej. W dwóch naborach o wsparcie na utrzymanie miejsc pracy w ramach marszałkowskiego pakietu antykryzysowego złożono pół tysiąca wniosków. W spotkaniu uczestniczyli marszałek Piotr Całbecki i członek zarządu Sławomir Kopyść. Kolejne umowy z przedsiębiorcami gastro i fit będą podpisywane od dziś (22 grudnia) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oraz w przedstawicielstwach w Bydgoszczy, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu. 

Czytaj więcej

Wsparcie dla gastro i fitness – trwa weryfikacja wniosków

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Pół tysiąca wniosków o granty na utrzymanie miejsc pracy złożyli przedsiębiorcy branż gastronomicznej i fitness, którzy ubiegają się o dedykowane wsparcie w ramach marszałkowskiego pakietu antykryzysowego. Pieniądze znajdą się na kontach firmowych jeszcze w grudniu.

Czytaj więcej

Wsparcie dla gastro i fitness – nowy nabór

Trwa ogłoszony przez zarząd województwa 8 grudnia nowy, drugi nabór wniosków o dedykowane gastronomii i branży fitness granty na utrzymanie miejsc pracy, ze złagodzonymi warunkami. Pozwoli to na skorzystanie z tej formy wsparcia większej liczbie przedsiębiorców. Składanie wniosków jeszcze tylko dziś (10 grudnia).

Czytaj więcej

Wsparcie dla gastronomii i klubów fitness – wnioski jeszcze tylko dziś

Wsparcie dla gastronomii i klubów fitness – ostatnie dni na składanie wniosków

Jeszcze tylko dziś (7 grudnia) firmy gastronomiczne i branży fitness mogą składać wnioski o dedykowane marszałkowskie granty na utrzymanie lub przywrócenie miejsc pracy. Dostępne na naszej stronie internetowej formularze, które należy przesyłać drogą elektroniczną, zostały maksymalnie uproszczone. Wypłaty przewidujemy jeszcze w grudniu.

Czytaj więcej

Ratunek dla gastronomii i klubów fitness

Konferencja prasowa marszałka Piotra Całbeckiego z udziałem wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego i przedstawiciela branży gastronomicznej Remigiusza Wenglera, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Wystartowały marszałkowskie granty dedykowane branżom gastronomicznej i fitness na utrzymanie lub przywrócenie miejsc pracy. Placówki gastronomiczne oraz ośrodki budowania formy i poprawy kondycji fizycznej mogą się również ubiegać o preferencyjne pożyczki udzielane na weksel in blanco. Przygotowujemy też kampanię promującą kupowanie jedzenia na wynos.

Czytaj więcej

Będzie marszałkowskie wsparcie dla gastronomii

Samorząd województwa pracuje nad rozwiązaniami, które pozwolą na wsparcie restauracji, kawiarni i klubów, które znalazły się w dramatycznej sytuacji w wyniku lockdownu w pierwszej połowie roku i obecnych obostrzeń przeciwepidemicznych. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział, że w ciągu tygodnia uruchomiony zostanie mechanizm, który pozwoli na przywrócenie zlikwidowanych miejsc pracy i utrzymanie tych, które są zagrożone.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.