Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) potrzebujemy zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies Dowiedz się więcej na temat polityki cookies
Klikając przycisk „Przejdź dalej” lub zamykając to okno za pomocą przycisku „x” wyrażasz zgodę na zasadach określonych poniżej:
Zgadzam się na przechowywanie w urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przez ze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach dostosowania do potrzeb poprawy bezpieczeństwa, statystycznych i reklamowych. Możesz zmienić ustawienia obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając z naszych stron bez zmiany tych ustawień wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej na temat ochrony danych osobowych

Zakmnij Zakmnij
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Loading script and Flickr images

Informacje Departamentu

Szlachetna paczka

Logotyp KPSOSW im. J. Korczaka w Toruniu

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

 

17.11.2018 r. została uruchomiona baza danych rodzin zgłoszonych do akcji szlachetna paczka. Wśród setek rodzin wybraliśmy p. Wiesławę, której historia nas bardzo ujęła. Kobieta w ostatnim czasie przeszła wiele trudnych chwil. Straciła męża i syna, była operowana, a w styczniu czeka ją kolejna poważna operacja.

 

W dniach 20.11 – 4.12.2018 r. w Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym odbyła się zbiórka żywności, środków higienicznych i odzieży dla p. Wiesławy z Wąbrzeźna.

 

Kolejnym etapem naszej akcji było przygotowanie plakatów informacyjnych, ulotek, które rozdaliśmy wśród naszych uczniów i nauczycieli. Długo nie musieliśmy czekać na Waszą reakcję. Po kilku dniach gabinet pani psycholog, u której składowaliśmy żywność ”tonął” w reklamówkach i kartonach zapełnionych żywnością. Wasze wsparcie i postawa okazały się wielkim sukcesem.

 

5.12.2108 r. wraz uczniami spakowaliśmy dary.

 

7.12.2018 r. dary pojechały wprost do domu pani Wiesławy, która okazała się bardzo miłą osobą. Była trochę zawstydzona, ale bardzo szczęśliwa z naszej wizyty. Życzymy pani Wiesławie dużo zdrowia, wytrwałości i pogody ducha.

 

Wam drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie, za serce, które okazaliście podczas akcji szlachetna paczka.

 

Opracowanie: Katarzyna Nowakowska, Justyna Krakowiak

Zdjęcia: Katarzyna Nowakowska, Justyna Krakowiak, Marta Świtek

 

Jesteśmy gotowi - paczki pojadą do P. WiesławyMiejsce składowania podarunkówPakujemy podarunkiplakat informacyjnySegregujemy produkty

 


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
BIP Kujawsko-Pomorskie konstelacje dobrych miejsc