Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Informacja

Logo Interreg Europe

Region Umbria z Włoch  jest zainteresowany współpracą (jako potencjalny lider lub też partner projektu) w ramach Programu Interreg Europe, priorytet 1, w obszarze otwartych innowacji, innowacji społecznych, żywych laboratoriów. Partnerzy z Włoch wskazują, że projekt może być pomyślany jako kontynuacja realizowanego obecnie projektu Beyond EDP.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w projekcie można kontaktować się z panią  Benedettą Cerbini (+39 075 5045615, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), oraz panią Antoniettą Petetti  (+ 39 075 5045323, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a także z pani Anną Stol z Krajowego Punktu Kontaktowego programu Interreg Europa w Ministerstwie Rozwoju Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatni, 4. nabór w ramach Programu Interreg Europa odbywa się w terminie 7 maja - 22 czerwca 2018 roku. Informacje na temat programu można znaleźć na stronach www.interregeurope.eu/news-and-events/news/3175/fourth-call-what-s-new, www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/przeczytaj-o-programach/programy-europejskiej-wspolpracy-terytorialnej/interreg-europa oraz bezpośrednio w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programu Interreg Europa pod nr. telefonu 32 253 9008 17. 

 

Informacja

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone